BOTA

E TURPSHME/ Elektriçisti nuk njeh limite, marrëdhënie me 80 trupa të vdekur në morgje

Një elektricist spitali sulmoi seksualisht të paktën 80 trupa të vdekur në morgje.

Sipas mediave të huaja, David Fuller, më në fund pranoi vrasjen e Ëendy Knell dhe Caroline Pierce në Tunbridge Ëells, Kent, në vitin 1987, pasi krimi mistifikoi policinë për tre dekada.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Por Fuller u kap pas një zbulimi të ADN-së të arritur duke analizuar materialin gjenetik të gjetur në skenat e krimit dhe duke kërkuar bazat e të dhënave kriminale për të afërmit.

Elektricisti ishte krejtësisht i panjohur për policinë, por oficerët zbuluan një përputhje të pjesshme të ADN-së në një nga të afërmit e tij pasi kërkuan një listë prej 1000 personash në bazën e të dhënave që mund të kishin lidhje me vrasësin.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Pasi hetuan Fullerin, i cili kishte në posedim 1000 imazhe ekstreme të abuzimit seksual, oficerët e arrestuan atë në shtëpinë e tij në Heathfield, East Sussex, ku jetonte me familjen e tij, në orët e para të 3 dhjetorit 2020.

Dhe pamjet e arrestimit të publikuara nga Policia e Kentit tregojnë Fuller duke hapur derën për oficerët.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Fuller i martuar dy herë, 67 vjeç, u pa nga vendasit si “i padëmshëm”, por fshehu një jetë të dyfishtë abuzimi ndaj kufomave.

Perversi mbante një ditar të detajuar të sulmeve të tij seksuale, të shkruar me dorëshkrimin e tij dhe të sekretuar në shtëpinë që ndante me gruan e tij.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Por ai më në fund u demaskua vitin e kaluar dhe veprimet e tij u sollën në dritë.

Fuller ishte ende duke punuar për një spital, kur ai u arrestua nga detektivët që hetonin vrasjet e zonjës Knell dhe zonjës Pierce.

Mësohet se ato ishin gratë e para që ai sulmoi seksualisht pasi i vrau.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button