KOSOVA

EMRAT+FOTO/ Këta janë dy nxënësit që humbën jetën në sulmin e pamëshirshëm me Kallashnikov në Deçan

Gentiana Mustafaj dhe  Ledjan Hamzaj janë dy nxënësit të vrarë sonte në Gllogjan pas të shtenave nga një përson i maskuar qe qelloj me kallashnikov mbi autobusin me 10 veta në te.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button