POLITIKË

Erion Braçe u bën reklamë gjelave të Lushnjes e Divjakës: Nxitoni dhe merrini që tani, mos i lini tregtarët e qyteteve të mëdha t’ju grabisin në javën e fundit

Deputeti socialist Erion Braçe është gjithmonë i gatshëm që t’i bëjë reklamë prodhimeve bujqësore dhe jo vetëm të Lushnjes dhe Divjakës, pasi në këto zona ka marrë edhe mandatin e deputetit.

Këtë herë, në prag të festave të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, Braçe ka këshilluar qytetarët që të nxitojnë dhe ta blejnë gjelin në Divjakë dhe Lushnje, pasi e gjejnë më lirë. Ai thotë se për shumë arsye, këtë vit ka më pak gjela, ndaj duke e marrë tani, nuk do t’i lejojnë tregtarët e qyteteve të mëdha që të abuzojnë me çmimet dhe t’ua shesin më shtrenjtë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Miremengjes dhe NXITONI!

Merre GJELIN e darkes tende qe tani, heret, me heret! Per shkak te njemije e nje arsyeve, edhe gjelat jane me pak kete vit; Me aq sa kam pare une ne Lushnje e Divjake, tufat pesuan deme gjate vapes se madhe. Ndaj blije tani, madje edhe per nje arsye qe tashme ti e di;

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

TREGETARET E QYTETEVE TE MEDHA, KANE DEGJUAR PER INFLACIONIN DHE, JANE GATI TU GRABISIN JAVEN E FUNDIT! Ndaj, shko ne Lushnje e Divjake e blije gjelin me lire tani”, shkruan Braçe.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button