AKTUALITET

FIER/ Arrestohet 60-vjeçari nga Kreshpani, per ndertim pa leje

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë për veprën penale “Ndërtim i paligjshëm” shtetasin H. S., 60 vjeç, banues në fshatin Kreshpan, Fier.

Nderkohe po nga këto struktura u arrestua në flagrancë shtetasi S. T., 61 vjeç, banues në Sheq Musalalaj, Fier, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasin A. R., 34 vjeç, banues në Fier pasi drejtonte në gjendje të dehur automjetin tip “Benz”.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button