AKTUALITET

FIER/ E reja dhunon mjeken dhe infermieren në poliklinikën e Fierit. Shpallet në kërkim 28-vjeçaria

Ngjarja e ndodhur diten e djeshme ne polikliniken nr 2 ne Fier ku shtetasja Viola Selimaj 28 vjeçe, ka dhunuar gjatë detyrës, mjeken Eriola Minjo dhe infermieren Erinda Shuli

DVP Fier/ Njoftim
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier shpallën në kërkim dhe po punojnë për kapjen e shtetases V. S., 28 vjeçe, banuese në Levan, Fier, pasi për motive të dobëta ka goditur shtetaset E. M dhe E. Sh (me detyrë mjeke dhe infermiere në poliklinikën mjekësore të qytetit të Fierit).

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button