AKTUALITET

FIER/ Kafshime në trup dhe goditje me sëpatë/ Burri bën për spital gruan, e rreh në sy të 3 vajzave të mitura (EMRI)

Një 38-vjeçar është arrestuar nga Policia në Fier, pasi ka dhunuar bashkëshorten e tij, e cila ka përfunduar duke marrë mjekim në spital.

Sajmir Mersini banues në Levan akuzohet për veprën penale dhunë në familje.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Burime bëjnë me dije për Fax News se burri ushtronte dhunë ndaj gruas në prani të 3 vajzave të mitura.

Ai i ka shkaktuar asaj plagë nga kafshimi si dhe e ka goditur me sëpatë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Fier/ Informacion nga Policia e Fierit

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin S. M., 38 vjeç, banues në Levan, Fier, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij e cila pasi ka marë mjekim në spitalin e Fierit, është larguar për në banesë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme për veprën penale “Dhunë në familje”.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button