KRONIKË

FIER/ Plas sherri mes dy kusherinjve ne Zharrez, arrestohen nga policia

Fier

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje” shtetasit B. K., 26 vjeç dhe E. K., 53 vjeç, banues në fshatin Zharrëz, Patos, (kushërinj) pasi për motive të dobëta janë konfliktuar fizikisht dhe kanë pësuar dëmtime të lehta.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button