AKTUALITET

Fier/ Qytetarët denoncojnë skenat e turpshme anës lumit Gjanica: Vijnë të rinjtë dhe bëjnë s*ks, s’dalim dot me fëmijët! 

Një denoncim i pazakontë ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA. Qytetarët nga Fieri kanë treguar se si e gjithë zona pranë lumit Gjanica në Fier, mbushet me të rinj që fantazinë seksuale e shprehin në stolat anës lumit. Madje, një prej qytetarëve ka dërguar edhe një video, ku shihet teksa një çift bën s*ks. (JOQ ALBANIA e disponon videon, por për çështje etike nuk publikohet)

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Më tutje, ndodhet një tjetër çift, por ata thjesht janë duke qëndruar afër njëri-tjetrit. Qytetari shkruan se kjo situatë është e përditshme dhe në atë zonë tashmë nuk kalohet më me fëmijë të vegjël.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Pershendetje Joq! Doja te ngrija nje shqetesim. Ne qytetin e Fierit Lumi Gjanica eshte kthyer ne burdello. Per turp te zotit nje cift adoleshentesh iken tjetri vjen e bejne me radhe! Nuk guxojm te nxjerim femijet se ndeshemi perdita me keta te pa fe ne rruge! U bej thirrje gjithe prinderve te adoleshenteve te ruajn femijet kur i dergojn ne shkoll se shiko ku perfundojne! Normale ulin pantallonat pak dhe e bejn kur kalojn njerez i ngrejn me vrap po njerzit e shkret i shofin dhe Spara dalin me ktej e kan privatizuar kta turpi zotit nuk dalim dot si njerez me familjar. Nuk esht normale kjo gje se aq eshte Fieri po nuk dolen njerzit dhe ne qender te kto rregullumet qe u ben ku do shkojm vetem ne kafe duam dhe te ecim te ben mir ecja. Kta ste len me shum na vjen ne zor kur dalim sesa këtyre.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button