AKTUALITETCOVID-19

Fier, vaksinës nuk i shpëton as “Çerçiz Topulli”

Ne kuader te vaksinimit te gjere te popullates, ne qytetin e Fierit po vazhdon vaksinimi i te gjithe personave te cilet dita-dites shkojne prane qendrave te percaktuara nga Drejtoria e Shendetit Publik dhe kerkojne te vaksinohen.

Nje prej tyre eshte dhe i riu i cili eshte i apasionuar pas figures historike te Çerçiz Topullit. Ai shprehet se e njeh me imtesi historine e Çerçizit dhe te familjes se tij, dhe per kete arsye ka vendosur te beje tatuazh figuren e tij ne krahun e tij te djathte.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

I ngjashem ka qene dhe vaksinimi i kengetarit te njohur Genc Prelvukaj i cili mban ne krah nje patriot shqiptar me veshje veriore, dhe ne postimin e tij ne instagram thote: “I vaksinuam dy njerez, njeri ne krah, tjetri ne gjoks”.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button