AKTUALITETVIDEO

Fifi aktroi? Del për herë të parë VIDEO që nuk u transmetua, ja momenti kur këngëtarja shtrihet në tokë

Një situatë mjaft e pakëndshme ndodho mbrëmjen e djeshme në “Big Brother Vip”, kur Fifit i ra të fikët gjatë spekaklit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ajo u ndje keq pas një debati me opinionisten Balina Bodinaku e cila i tha asaj që mos ndërhyjë mes marrëdhënies së Sarës dhe Pajtimit pasi të gjithë këtë po e bën për vëmendje.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Fifi reagoi ashpër ndaj këtyre fjalëve dhe kërkoi të largohej menjëherë nga shtëpia, kur në atë moment i ra të fikët.

Mirëpo, së fundmi një video po qarkullon në rrjet ku shihet momenti kur këngëtarja shtrihet në tokë dhe e gjithë kjo pamje është komentuar nga personazhe të ndryshme se është një “aktrim” i saj.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Gazetari Andi Vrapi, Olti Curri, Eva Huli janë shprehur se e gjithë kjo skenë ka qenë një “aktrim i dobët” i këngëtares.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button