FASHIONLIFESTYLESHOWBIZSOCIALE

Fifi po mbaron për të, Graniti e thotë para saj: Më ka marrë malli për ish të dashurën do doja ta takoja

Mbrëmë pasi u qetësua situata mes Donaldit dhe Ilirit, banorët dekoruan kungujt për “Halloween”, teksa u zhvillua një bisedë në mës Ilirit, Fifit, Arditit, Sabianit dhe Granitit.
Ky i fundit u shpreh se e kishte marrë malli për ish të dashurën e tij, madje ka disa ditë që e përmend.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“Sa do doja ta takoja”,- u shpreh ai. Ndjekësit e kanë parë këtë ngjarje si një përsëritje të para disa javëve, kur Donaldi e përmendte moderatoren, Bora Zemani dhe produksioni ua mundësoi një takim. Por, ka edhe nga ata qe e kanë parë si një lloj provokimi ndaj Fifit – për ta bërë atë xheloze.
Së fundmi Graniti zgjodhi të tregojë për Fifin dhe Ilirin historinë e tij të dashurisë me një vajzë nga Peja.

“Kam bashkëjetuar me një vajzë nga Peja. U shpenzuam shumë me njëri- tjetrin pasi rrinim gjithë ditën bashkë. Erdhi një moment që gjithçka u bë toksike. Ama ka qenë diçka shumë e fortë”, tha Graniti. Konkurrenti ka treguar se ajo ka qenë shumë xheloze, duke shtuar se ajo ka qenë e vetmja vajzë që e ka dashuruar me të vërtetë.
Teksa e dëgjonte, Fifi tha se vajzat nga Peja janë më të bukurat e Kosovës.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button