POLITIKË

Foltorja në Peshkopi, Sokol Balla ironizon Berishën: As në Dibër nuk të erdhi asnjë figurë, ooo Figurë!

Ditëne  sotme ish-kryeministri mbajti Foltoren e radhës në qytetin e Peshkopisë, ku qindra simpatizantë dolën ta prisnin dhe iu bashkuan në sallë.

Por ajo që binte në sy ishte se asnjë prej deputetëve të Dibrës nuk shkoi në atë takim, madje as Xhelal Mziu, i cili njhhej si një nga mbështetësit më të flaktë të liderit historik demokrat. Në Peshkopi, Berisha u shoqërua vetëm nga deputeti Flamur Noka.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Gazetari Sokol Balla ka ironizuar Berishën për faktin se zyrtarët e rëndësishëm të PD-së e lanë vetëm, teksa thotë se asnjë figurë nuk iu bashkua “Figurës” (Sali Berishës).

“As në Dibër nuk të erdhi asnjë figurë, ooo Figurë”, shkruan Balla.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button