FUTBOLLSPORT

FOTO/ Bora e madhe pushton fushën, shtyhet ndeshja e rëndësishme e Champions League

Ndeshja mes Atalantës dhe Villarrealit është gjithnjë e më e rrezikuar.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Bora që goditi Bergamon nuk tregon asnjë shenjë uljeje dhe nëse vazhdon kështu duket se do të jetë shumë e vështirë për të dy skuadrat të dalin në fushë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Sipas asaj që ka mbledhur redaksia e TuttoMercatoWeb rreth orës 20.30 do të ketë një inspektim të ri nga arbitri Anthony Taylor dhe kapitenët për të kuptuar nëse do të ketë kushtet për të luajtur ndeshjen, me hipotezën e shtyrjes për nesër, ndoshta në orën 15:00 duket se për momentin është më e mundshme.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button