BOTA

FOTO/ Kuqezi mbi makinat luksoze, shqipet i vënë “zjarrin” Londrës

Edhe pse jo fizikisht, festat e 28-29 nëntorin kanë bërë miliona shqiptarë në të gjithë botën të jenë bashkë me mendje dhe shpirt.

Shqiptarët në Londër si çdo vit tjetër edhe kësaj rradhe kanë ditur si të tërheqin vëmendje.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Me flamuj kuqezi dhe pak “zhurmë” shqiptare, ata kanë festuar për pavarësinë e vendit të tyre.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button