KRONIKËRAJONI

Fotoja që i përloti të gjithë/ Kjo është familja që u shua në aksidentin tragjik, mes tyre vëllezërit binjakë

Në rrjetet sociale tanimë janë duke qarkulluar fotot e para të disa nga viktimat që humbën jetën në tragjedinë që ndodhi mëngjesin e sotëm në Bullgari.

Mes tyre është dhe familja Ahmeti nga Shkupi, ku humbën jetën 4 persona, përkatësisht prindit me dy fëmijët e tyre binjak.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Avni Ahmeti 1985 , Shkup

Xhihan Ahmeti 1986 , Shkup

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Alban Ahmeti 2017 , Shkup (Bineq)

Luan Ahmeti 2017 , Shkup (Bineq)

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Nga aksidenti humbën jetën 46 persona, kryesisht shqiptarë, ndërkohë që autobusi me të cilin ata udhëtonin u përplas dhe më pas shpërtheu në flakë.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button