MOTITË NDRYSHME

Fundjava me mot të kthjellët dhe plot diell, temperaturat mbi 23°C

Për fundjavën që presim përpara vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike.

Në këtë mënyrë për të dyja ditët (e Shtunë dhe e Diel) moti parashikohet i kthjellët dhe plot diell si dhe temperatura të përshtatshme për aktivitete jashtë shtëpisë, raporton Shërbimi Meterologjik Ushtarak.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Era do të fryjë me drejtim verilindje – juglindje e lehtë dhe shpejtësi mesatare 1-5m/s ndërsa hera-herës përgjatë vijës bregdetare deri në 8m/s.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button