MOTITË NDRYSHME

Fundjavë pasionante dedikuar çifteve, horoskopi për ditën e sotme: Këto shenja duhet të bëjnë kujdes

Ditën e sotme, reshjet e shiut dhe të dëborës do t’ja lënë vendin temperaturave të qëndrueshme me kthjellime dhe vranësira të pakta.

Ndërkohë do të ketë edhe rritje të temperaturave në mesditë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sipas MeteoAlb: Zhvillimi i një qendre të presionit të lartë atmosferik mbi detin Adriatik do të sjellë në vendin tonë mot të qëndrueshëm. Ultësira perëndimore do të karakterizohet nga kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash. Ndërsa, ne zona malore dhe kryesisht Juglindje, pritet që vranësirat te jenë më të dukshme se pjesa tjetër e territorit shqiptar, por nuk parashikohet te kete reshje.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 21°C. Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 40 km/h kryesisht nga drejtimi Verior duke sjell në det dallgëzim 3 – 4 ballë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button