BOTALIFESTYLE

Gjyshja 82 vjeçare dhe egjiptiani i ri po bëjnë namin në rrjet/ Rrëfejnë ‘pa dorashka’ jetën seksuale: Ai është faraoni im, do ia lyej trupin me…

Një gjyshe 82-vjeçare është e martuar me 32-vjeçarin egjiptian dhe në rrjetet sociale ata tregojnë planet e tyre për fundvitin duke folur ‘pa dorashka’ për jetën seksuale.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Iris Jones dhe bashkëshorti i saj Mohamed kanë folur gjithmonë për marrëdhënien e tyre pasionante.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Ajo e quan atë faraonin e saj dhe janë martuar që në nëntor 2020 duke I thënë egjiptianit vizën bashkëshortore.

“Në ditën e Krishtlindjes, unë dhe Mohamed do të qëndrojmë në shtrat”, tha ajo.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

“Ne do të kemi djathë në bukë të thekur të ndjekur nga byrekë të grirë dhe krem pana, të cilin do ta ha nga trupi i tij – nuk e kam bërë kurrë më parë.

Iris u takua me Mohamedin falë djalit të saj Stephen që e regjistroi atë në Facebook dhe ajo iu bashkua një grupi për ateistët ku edhe Egjiptiani ishte anëtar.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Iris tha se ajo ishte e impresionuar që në fillim me pamjen e tij të mirë dhe inteligjencën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button