BOTA

Godet me grusht gruan në fytyrë dhe i thyen nofullën pasi ajo refuzoi t’i jepte numrin e saj

Policia është në kërkim të një personi që goditi një grua me grusht në fytyrë dhe i theu nofullën pasi ajo refuzoi t’i jepte numrin e saj.

21-vjeçarja kaloi disa ditë në spital pas sulmit gjatë një nate në West End të Londrës.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Viktima ishte larguar nga një klub nate me një mikeshë në 1 nëntor, kur atyre iu afrua një person pranë, i cili ishte “shumë flirtues” dhe u përpoq të merrte numrat e tyre të telefonit, tha policia.

Dyshja në fakt ishin të dashura me njëra-tjetrën, ndërsa u përpoqën që ta largonin mashkullin në një përpjekje për ta detyruar t’i linte vetëm – por ai dyshohet se ka lëshuar edhe komente homofobike dhe goditi njërën nga femrat në fytyrë, duke e rrëzuar në tokë dhe duke i thyer nofullën.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button