SHOWBIZ

Graniti ‘lëndon’ Fifin, këngëtarja shpërthen në lot: Të kam parë si e sheh ti Semin

Afrimiteti mes Fifit dhe Granitit po gjen ulje-ngritje të reja çdo ditë e më shumë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Këtë herë “krisjen” në këtë marrëdhënie e ka nxitur Fifi, e cila duket se nuk e përballon dot vëmendjen që Graniti i jep vajzave të tjera të shtëpisë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Fillimisht këngëtarja nuk ka hezituar të nisë ironitë dhe batutat për afrimitetin mes Semit dhe Granitit, ndërsa ky i fundit reagoi i paqartë për atë që po dëgjonte.

Pak minuta më pas Fifi ka qëndruar e vetme në shtratin e saj, e përlotur teksa i thotë Granitit se nuk dëshiron që të bëhet pengesë përballë një mundësie mes tij dhe Semit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

“Unë e di se si e sheh ti atë dhe nuk dua të të bëj presion“,- tha Fifi.

Graniti nga ana tjetër e mohoi këtë mundësi dhe i tha se s’duhet ta lodhë veten me të tilla mendime por të gjallërohet dhe të qeshë.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

”Nëse do kisha pëlqim për të do kisha flirtuar me të, më jep mundësinë të të tregoj që jam i vërtetë’‘,- përmbylli diskutimin Graniti.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button