AKTUALITETLAJMI FUNDITRAJONI

Greqi/ Shqiptarja qëllon me breshëri plumbash burrrin, në sy të vajzës të tyre 13-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rugën “Filikis Eterias”, në Chalandri, të Greqisë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Një grua me origjinë nga Shqipëria ka qëlluar me armë zjarri disa herë në bark bashkëshortin e saj, i fundit ky që është shoqëruar në spital dhe po lufton për jetën.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Mediat fqinje shkruajnë se gruaja, autorja kryesore e dyshuar e ngjarjes është arrestuar nga policia, dhe sipas informacioneve shkak për ngjarjen e rëndë dyshohet të jenë bërë konfliktet familjare.

Siç është bërë e ditur deri më tani, gjithçka ka ndodhur para syve të vajzës së tyre 13-vjeçare. Menjëherë kanë ndërhyrë kalimtarët që thirrën policinë dhe ambulancën e cila dërguan në rajon autoren dhe në spital në gjendje të rëndë por jashtë rrezikut për jetën viktimën.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button