AKTUALITETLAJMI FUNDIT

Hapet peticioni online per denimin e vrasesit te Mateos, ja si mund te nenshkruani

Eshte hapur peticioni online per denimin me vdekje te vrasesit te Mateos, ku brenda nje kohe te shkurter ka arritur ne mbi 10 mije nenshkrime.

Kjo nismë bëhet sepse familjarët dhe qytetaret ne te gjithe Shqiperine janë duke kërkuar dënimin me vdekje të vrasësit të të miturit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ja ku mund te nenshkruani.👇

https://www.change.org/p/populli-d%C3%ABnim-me-vdekje-per-vrasesin-e-mateos?utm_content=cl_sharecopy_31376644_en-US%3A7&recruiter=1033353654&recruited_by_id=15e9ffb0-3318-11ea-b13e-0faf31550dd1&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=psf_combo_share_initial&utm_term=psf_combo_share_initial&fbclid=IwAR0dPirnGizb_F83brjVardPepXl7ZD6hR6x0Yf_AsE3R3Id4JufrD5Lb9s

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

4 Comments

  1. Si nene si qytetare kerkoj denimin maksimal.Te mos kete pike meshire per kete pleher.Torturoheni deri sa ti dale shpirti qe te merret haka e atij engjelli te pafajshem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button