HOROSKOPITË NDRYSHME

Horoskopi i të shtunës/ Ditë e favorshme për ndjenjat, ja shenjat rezultative

Dashi

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Në dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni mundësi që të merrni në dorë disa situata, të cilat do të keni mundësi që ti rishikoni.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Demi
Në dashuri nuk duhet ti shtyni gjërat për më vonë. Nëse bashkëjetoni me dikë ose keni diçka për ta zgjidhur, mos i shtyni vendimet. Ndërsa në punë, do të keni mundësi për tu çlodhur pak, pasi dita në vijim do të jetë e ngarkuar me stres.

Binjakët
E shtuna do të jetë mjaft e favorshme sa i takon ndjenjave. Nëse keni nevojë për ndihmë apo duhet të flisni, bëjeni. Ndërsa sa i takon punës, mundohuni që të shmangni polemikat e kota. Keni nevojë për të gjetur qetësinë e munguar.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Gaforrja
Gjatë kësaj dite do të jeni të lodhur dhe nervozuar. Bëni mirë që ti shtyni debatet familjare apo të natyrave të tjera, për një moment tjetër.

Luani
Kush ka jetuar një dashuri në distancë dhe çiftet që janë larg, do të kenë mundësi riafrimi, por duhet përkushtim nga të dyja palët. Sa i takon punës, nuk keni pasur mundësi të përballoni një moment stresi dhe pavendosmërie.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Virgjëresha
Kjo e shtunë do të jetë mjaft e favorshme për takimet. Sa i takon punës, mundohuni që të ruani qetësinë dhe të mbani nën kontroll gjendjen e acaruar. Gjithsesi gjërat do të ecin në anën e duhur.

Peshorja
Ju pret një ditë e bukur në dashuri, për shkak të pranisë së Hënës në shenjën tuaj. Sa i takon punës, mund të merrni një propozim, por para tetorit do e keni të vështirë që të kuptoni se pse bëhet fjalë.

Akrepi
Hëna do të hyjë në shenjën tuaj dhe dita parashikohet që të jetë mjaft intriguese sa i takon dashurisë. Në punë, ata që janë në pritje të një konfirmimi, do e marrin. Nëse keni një rol me përgjegjësi, mundohuni që të jeni të përgjegjshëm dhe të mos ju humbë mundësia.

Shigjetari
Venusi ka ndikim mjaft të favorshëm për takimet dhe dashuritë e reja. Sa i takon punës, mundohuni që të ruani qetësinë, shkruan noa.al. Edhe nëse diçka nuk ecën siç duhet, mos u dorëzoni. Mund të jeni gati që të bëni diçka të re.

Bricjapi
Bëni mirë që gjatë kësaj dite ti mbani larg gjërat e komplikuara. Dëgjoni veten dhe vetëm kështu do të arrini të gjeni zgjidhjet e duhura, sa i takon punës.

Ujori
Këtë fundjavë do ta jetoni më qetësisht. Nga fundi i së dielës do të kthehen tensionet, ndaj shijojeni pozitivitetin në dashuri. Sa i takon punës jeni të lodhur dhe negociatat, do të jenë të vështira për tu drejtuar.

Peshqit
Do të keni mundësi që gjatë kësaj dite të zgjidhni problemet e lindura prej pak kohësh. Dita do t’iu sjellë një këshillë me leverdi. Sa i takon punës, kjo periudhë kërkon që të zgjidhni disa probleme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button