BOTA

Horror në sheshin e famshëm të Hollywood, i riu merr snajperin dhe qëllon mbi turmën që po festonte

Një ‘snajperist’ filloi të qëllonte mbi turmën e njerëzve në bulevardin e famshëm ‘Walk of Fame’ të Hollivudit të dielën mbrëm gjatë një vigjiljeje të këngëtarit të ndjerë meksikan Vicente Fernández.

Një duzinë oficerësh u panë duke mësyrë në banesën ku i dyshuari thuhet se ka qëlluar nga dritarja e apartamentit të tij pasi u dëgjuan 4-5 të shtëna.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Dëshmitarët raportojnë se panë dikë që mbante një armë në dritare pak çaste pasi personi i armatosur hapi zjarr.

I dyshuari, emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur, është arrestuar. Motivi i tij është ende i paqartë

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Megjithatë, për fat nuk pati viktima apo të lënduar.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button