KRONIKË

Humb kontrollin e makinës, plagoset shoferja dhe 3 pasagjerët sirianë në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë

Mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë drejtuesja e një automjeti tip “BMW” ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dëmtuar veten si dhe tre pasagjerët që ndodheshin me të në makinë.

Shoferja 33-vjeçare E.H, banuese në Korçë dhe 3 personat me origjinë siriane, janë transportuar menjëherë në spital për të marr shërbimin e nevojshëm mjekësor.

Marketing në FieriWeb

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit..


Marketing në FieriWeb

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button