FUTBOLLSPORT

Humbën “finalen” me Kastriotin, autobusi lë në mes të rrugës futbollistët e Dinamos 

Dinamo ka humbur sot “finalen” e mbijetesës ndaj Kastriotit. Një humbje që komplikon shumë situatën e saj në Superiore dhe afron rënien në Kategorinë e Parë. Një situatë kaotike është krijuar edhe pas ndeshjes. Pas përfundimit të ndeshjes, në dalje të stadiumit “Elbasan Arena”, te parkingu i zakonshëm, nuk gjendej autobusi i skuadrës kryeqytetase që duhej të kthente lojtarët në shtëpi.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Nuk dihet ende nëse kjo ishte një masë disiplinore, apo një taktikë për të evituar ndonjë përplasje me tifozët. Disa nga lojtarët e bluve kanë mbetur të çuditur teksa nuk kanë gjetur autobusin e tyre te vendi i zakonshëm jashtë “Elbasan Arena”.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button