AKTUALITETCOVID-19

Humbi betejen nga Covid, ndërron jetë në moshën 70 vjeçare Ilir Dano, një nga figurat e njohura të Qytetit të Fierit

Humb betejen nga Covid nderron jete ne moshen 70 vjecare Ilir Dano ,nje nga figurat e njohura te qytetit te Fierit. Ilir Dano ishte shtruar prej nje muaj ne spital i prekur nga virusi Covid. Lajmin e ndarjes nga jeta te Ilir Danos e kane bere te ditur miq dhe te aferm te tij ne rrjetet sociale.

Ilir Dano ka qene mesues ne shkollen e mesme Janaq Kilica ne Fier dhe me pas ne demokraci Kryetar i Keshillit te Qarkut Fier si dhe drejtues i Drejtorise Rajonale e Formimit Profesional Publik FIER.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Postimi i nje prej miqve te tij ne facebook

Nuk kam fjale ta pershkruaj por eshte e vertete.
Miku im i vjeter, por edhe mik e shok i shume fierakeve Ilir Dano nuk jeton me !
Lamtumire miku im Ilir Dano !
Pushofsh ne parajse !
Ke lene pas kujtime te bukura dhe permes tyre do te mbetesh i paharruar !
Ngushellime te ndjera bashkeshortes Dezi dhe djemve !

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Nderroi jete ne spital nga covidi ku qe shtruar per gati nje muaj.
Vzitat priten te funeral Alba 2000, Tirane te Medreseja.
Kortezhi niset neser ne oren 11.00 nga funeral Alba 2000.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button