SPORTVIDEO

I PAMPOSHTUR/ Florian Marku shemb për 4 raunde boksierin uellsian, titulli IBF International mbetet i shqiptarëve 

lorian Marku mbetet i pamposhtur, pasi edhe mbrëmjen e sotme ka arritur një fitore spektakolare ndaj uellsianit Chris Jenkins.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ai e ka shembur në tokë me “knock out” uellsianin pas vetëm 4 raundesh, duke arritur të mbrojë titullin e tij IBF International për kategorinë e peshave të lehta.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Kjo ishte fitorja e 11 për shqiptarin, i cili nuk njeh ende asnjë humbje dhe tashmë synon të ndeshet me boksierë ende më të fortë, për të synuar edhe më shumë tituj.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button