BOTA

I prish makinën luksoze pronarit të madh dhe i bën si “trime”, kamerat nxjerrin zbuluar shoferen (VIDEO)

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë qartë se kush ishte fajtor në një aks ident trafiku, që ka ndodhur në videon e publikuar më poshtë.
Besoni apo jo, shoferja e Audi nuk e kishte parë Lamborghini që e kishte para vetes, të cilin e goditi në pjesën e pasme të veturës.

Për ironi, Lamborghini Aventador kishte targa me mbishkrimin “Beep”, duke aluduar në punën me të cilën merret pronari.

Marketing në FieriWeb

Bëhet fjalë për Matt Heller nga SHBA, pronar i kompanisë HornBlaster që merret me prodhimin e sirenave dhe reklamon produktet si një zgjidhje për “të gjitha veturat e vogla, shoferët e të cilave duan të dëgjohet zëri i tyre”.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button