AKTUALITETLAJMELAJMI FUNDIT

I shpallur në kërkim, kapet nga “Shqiponjat” 36-vjeçari me rrezikshmëri shoqërore, akuzohet për tentativë vrasje e drogë

Një 36-vjeçar i shpallur në kërkim për veprat penale “Vrasje me dashje” e mbetur në tentativë”, “Armëmbajtja pa leje” dhe “Prodhim dhe shitja e narkotikëve” është arrestuar nga forcat “Shqiponja.”

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Policia njofton se u bë arrestimi i shtetasit  M(A), N., 36 vjeç, banues në Tiranë, person me rrezikshmëri shoqërore.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button