KRONIKËLAJMI FUNDIT

Identifikohet i plagosuri te “Komuna e Parisit”, policia: 22-vjeçari u qëllua me armë zjarri brenda mjetit të tij të parkuar

Policia e Tiranës jep detaje për plagosjen te “Komuna e Parisit”.

Policia njofton se në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri brenda mjetit të tij të parkuar shtetasi R.B, 22 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

I plagosur ka mbetur 22-vjeçari Redi Balla.

Tiranë/Informacion paraprak

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është plagosur me armë zjarri brenda mjetit të tij të parkuar shtetasi R.B, 22 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë kanë bërë rrethimin e zonës dhe po vijojnë kontrollin e saj për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentin e plotë të saj.

👉PAMJE NGA VENDI I NGJARJES👈

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button