AKTUALITETSHOWBIZVIDEO

Idhulli i tij feston ditëlindjen e 77-të, Stresi nuk përmbahet, “rrëmben” buqetën gjigante dhe niset drejt Sali Berishës: O lideri më i madh i botës!

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha sot feston ditëlindjen e tij të 77-të. Kjo ditë filloi me një super urim nga dhëndëri i tij, Jamarbër Malltezi, më pas pasoi me një dedikim për veten nga vet Berisha dhe tani vjen super urimi i një prej simpatizantëve më të flaktë të tij, Stresi.

Reperi përmes një video të publikuar në “Instagram” shihet teksa del nga një dyqan lulesh dhe në duar mban një super buqetë me lule bojqielli dhe të bardha të cilat sigurisht janë për ish-kryeministrin.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Krah videos nuk mund të mungonin as disa fjalë të shkruara nga vetë reperi i cili i uron ditëlindjen Berishës duke e cilësuar atë si një nga liderat më të mëdhenj të botës.

“Statistikat Trregojne Qe Ne Muajin Tetor Kan Lindur Lideret Me Te Medhenj Te Botes, Gezuar Ditelindjen Dr.Profesor Sali Berisha”, shkruan Stresi.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button