AKTUALITETKRONIKËRAJONIVIDEO

Ishte nisur me 70 mijë euro drejt Durrësit, por shqiptarit “i shkon huq” dhe kthehet duarbosh, ja si u zbulua nga policia në Brindisi (VIDEO)

Policia Italiane ka sekuestruar 70 mijë euro të padeklaruara në portin e Brindisit.

Mediet italiane raportojnë se shuma e parave ishte fshehur në një hapësirë në shkallët e autobusit të linjës me Shqipërinë, shofer i të cilit ishte personi i cili u ndalua nga autoritetet në shtetin fqinj.

Marketing në FieriWeb

Autobuzi ishte nisur drejt qytetit bregdetar të Durrësit, ndërsa ende nuk bëhet me dije emri i shoferit i cili u ndalua gjatë kontrollit të policisë italiane.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button