SHOWBIZ

Ja kush janë 2 të famshmit që do i bashkohen sonte spektaklit të ‘Big Brother’

Të famshmet që pritet të hyjnë sonte në Big Brother VIP

Sot një javë nisi aventura televizive “Big Brother VIP”.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Përpos që me të famshëm po zhvillohet si format për herë të parë, një tjetër risi ishte fakti se për herë të parë do të transmetohen dy mbrëmje spektakli, të marteve dhe të premteve.

E në ditën kur banorët do të mbushin shtatë ditë të plota, do të ketë hyrje të reja.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Kjo është lënë të kuptohet tërthorazi të premten por edhe nga Dojna Mema që do të moderojë këtë vit “Big Brother Fan Club”.

Pritet të jenë 2 të njohur të tjerë që do t’i bashkëngjiten shtëpisë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Një ndër ta përflitet se do të jetë këngëtarja Beatrix Ramosaj, e cila në fillim të tetorit siç konfirmojnë burime të Prive.al ka qenë duke u përballur me COVID-19.

Ky fakt mund ta ketë shtyrë hyrjen e saj në shtëpinë më të famshme të shqiptarëve.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Tjetër emer i përfolur është ai i aktores Ema Andrea.

Mbetet të shihet sonte se kush do jenë emrat që do t’i bashkëngjiten aventurës 100 ditore me çmimin e madh prej 100,000 eurosh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button