SHOWBIZ

‘Jam lodhur, boll më thatë burri i Borës’, tha se nuk është në një lidhje, Semi revoltohet me Donaldin: Kujdes si flet

Donaldi deklaroi mbasditen e sotme se është i lodhur nga etiketimet e shpeshta si partneri i Borës.

Ai u përpoq t’i tregonte banorëve se pa qartësuar disa gjëra nuk mund të shprehet se është në një lidhje.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Kjo gjë ka revoltuar edhe Semin, e cila u shpreh se deklarata është e tepërt sidomos pas puthjes romantike që ata të dy i dhanë njëri-tjetrit.

‘’Kjo përgjigje do të mërzisë atë personin që po të ndjek jashtë. Nuk mund të thuash që nuk jeni asgjë sepse ajo tjetra po të pret. Bëhet fjalë për një person që unë e kam shumë përzemër dhe për këtë arsye duhet të kemi më shumë kujdes’’,- tha ajo.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Prej disa ditësh publiku ka vënë re një afrimitet mes Donaldit dhe Beatrix, por ideja e një raporti më shumë se shokë është mohuar prej tyre.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button