SHOWBIZ

“Ka gjithë jetën që xhelozon”, bashkëshortja e Ilir Shaqirit i kthehet keq Oni Pustinës: Pështyve aty ku ke ngrënë

Një koment i Oni Pustinës për Ilir Shaqirin bëri xhiron e rrjetit sot.

Oni shkruante se balerini ka jetuar gjithmonë në hijen e miqve tij të ngushtë si Klejdi Kadiu, të cilët kanë shënuar sukses të paparë në Itali.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Ka një jetë që jeton nën hijen e Kledi Kadiut,”mikut” të tij me të ngushtë! Ka një jetë që xhelozon për cdo shqiptar të realizuar në shtetin fqinj,Leoni,Tare,Klajsi e të tjerë. Ka një jetë që përpiqet me cdo mënyrë dhe intrigë që të jetë sado pak në nivelin e tyre duke minimizuar arritjet e tyre dhe duke u përpjekur madje edhe tju zer vendin me mënyrën e tij ortodokse. Prandaj unë vërtet shpresoj që Shaqiri ta fitoj BBV, që më në fund edhe ai të ndjehet i realizuar e të mos vuaj me suksesin e miqve apo ish miqve të tij në Itali, e mbi të gjitha mos të mos sillet më si burrë me gjak gruaje! forca Shaqir!”, komentoi Oni.

Pas këtij komenti ka reaguar edhe bashkëshortja e Ilirit, Emanuela:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“Hajde Oni, djalë i mirë. Keni arritur të merrni një artikull!!! Gjithsesi Iliri ishte në dasmën e Kledit dhe në pagëzimin e vajzës. Më duket se nuk të kam parë. Çfarë nuk bën për t’i bërë njerëzit të flasin. Kur ke pasur nevojë, të kemi pritur dhe për shumë gjatë. Dhe ti e di këtë. Mjaft, të lutem. Sa turp.”

Në një tjetër koment, Emanuela shkruan: “fatkeqësisht, njerëzit pështyjnë aty ku kanë ngrënë.”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button