AKTUALITETVIDEO

“Kam nevojë të merrem me shëndetin tim”, Fifi mes lotësh braktis përfundimisht shtëpinë e “Big Brother Vip”

Ngjarjet e fundit në shtëpi si duket kanë shtyrë këngëtaren Filloreta Reci ose ndryshe siç e njohin të gjithë me emrin e saj të artit Fifin, të marrë vendimin drastik, atë të largimit nga shtëpia e “Big Brother Vip”.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Fifi pak minuta më parë e ka lënë shtëpinë e “Big Brother VIP” duke ndërprerë kështu lojën e saj përfundimisht.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Ka qen vet ajo e cila mes lotësh i’a ka komunikuar këtë vendim banorëve. 

“Banorë unë kam marrë vendim ta lë shtëpinë. Kam nevojë të merrem em veten time, me shëndetin tim”, tha ajo mes lotësh.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Gjatë dy ditëve të fundit ajo ka qenë kryefjala e mediave rozë, pasi gjatë transmetimit live të emisionit, asaj i ra të fikët.

Këngëtarja u ndje keq pas një debati me opinionisten Balina Bodinaku, e cila i tha se po ndërhynte mes Pajtimit dhe Sarës për të marrë vëmendje.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button