FASHIONLIFESTYLESHOWBIZ

Këngëtarja e famshme shqiptare merr gjithë vëmendjen rrugëve të Parisit (FOTO)

Dua Lipa mund të konsiderohet vajza e sukseseve të këtij viti. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk shkëlqen vetëm në muzikë, ndërsa së fundmi ajo ka marrë gjithë vëmendjen e kalimtarëve në Paris me veshjen e saj!

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

E veshur me një pallto lëkure të gjatë dhe këpucë të zeza, 26-vjeçarja nuk njihej aspak me veshjen që kishte zgjedhur që të dilte rrugëve të Parisit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Por vëmendjen më të madhe e mori pjesa e kokës, të cilën e kishte mbuluar të gjithën. Dua përveçse kishte vendosur një maskë të zezë dhe syze dielli, ajo në kokë mbante një kapele si dhe një shall jeshil, duke e bërë të paidentifikueshme se kush është.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button