AKTUALITETRAJONI

Kokainë dhe armë, arrestohet shqiptari në Selanik, kapet dhe bashkëpunëtorja moldave (FOTO)

Një 48-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë në Selanik të Greqisë pasi u kap me drogë.

Sipas policisë së vendit fqinj ai është anëtar i rëndësishëm i një rrjeti të trafikut të drogës që transporton sasi të mëdha brenda vendit.

Marketing në FieriWeb

48-vjeçari u arrestua bashkë me bashkëpuntoren moldave, teksa iu gjetën 35 kg kanabis, 2 pako kokaine, pistoletë, celularë dhe një makinë.

Shqiptari nuk rezulton të ketë dokumentacion qëndrimi në Greqi, madje ai ka masë ndalimi për të hyrë në zonën Shengen.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button