MOTITË NDRYSHME

Kushte të paqëndrueshme atmosferike dhe temperatura deri në 24°C, mësoni si do të jetë moti sot

Territori Shqiptar do të mbizotërohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike në të gjithë vendin, përgjatë gjithë 24 orëshit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ku vranësirat do të jenë te pranishme duke sjell reshjet të dobëta shiu, me të dukshme në zonat veriore veriperëndimore.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Në orët e vona të natës, pritet permiresim gradual i motit duke larguar vranësirat dhe shirat nga i gjithë territori.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të ulen në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 7°C deri në 24°C.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi verior – Verilindor duke sjell në brigjet detare dallgëzim 3 ballë.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button