DIETASHËNDETI

Ky është çaji që ju ndihmon të luftoni yndyrën në zonën e barkut; Provojeni sa më parë

Përbërësit

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

-një lugë çaji me çaj jeshil

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

– 3 gjethe dafine

– Një shkop kanellë

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

– Ujë 800ml

Të gjithë përbërësit janë jashtëzakonisht të dobishëm për nxitjen e metabolizmit dhe stimulimin e procesit të djegies së yndyrës në trup.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Përgatitja:
Vloni ujin dhe shtoni kanellën, gjethet e dafinës dhe çajin jeshil. Mbulojeni dhe lëreni të rrinë bashkë për 15 minuta, pastaj kullojeni.

Koha ideale për ta konsumuar është menjëherë pasi zgjoheni ne mengjea.

Pini gotën e parë të këtij çaji me stomak bosh në mëngjes.

Të dytën menjëherë pasi keni ngrene mëngjes, dhe te treten vetëm pak para se të shkoni në shtrat ne darke. Tre gota ngaky çaj është ajo që ju duhet për një bark të sheshtë brenda disa javësh.

Së shpejti do të filloni të bini në peshë teksa yndyra do të fillojë te shkrirje nga pjesët kritike në trupin tuaj dhe do të shihni rezultatet e para rreth një jave me pas nga fillimi i perdorimit.

Është e rëndësishme që të kihet parasysh se çdo menyre per humbje peshe duhet të shoqërohet me një dietë të ekuilibruar dhe aktivitetit fizik të moderuar.

E rëndësishme: Mos përdorni këtë trajtim nëse jeni shtatzënë apo me femije ne gji.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button