KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë, kamjoni perplas për vdekje çiklistin.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Mamurras gjatë mbrëmjes së sotme. Në afërsi të mbikalimit të Milotit, mjeti tip “trajler” me drejtues shtetasin A.L, ka përplasur një çiklist ende të paidentifikuar. 

Ky i fundit nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të rënda dhe si pasojë ka humbur jetën në vendin ku ndodhi ngjarja e rëndë. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen verifikimet e nevojshme për identifikimin e faktorëve që çuan në këtë aksident të rëndë dhe identifikimin e viktimës. Ndërkohë drejtuesi i automjetit është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i Plotë:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Kurbin/Informacion paraprak 

Rreth orës 18:45, në aksin rrugor Lezhë-Mamurras, në afërsi të mbikalimit në Milot, mjeti me drejtues shtetasin A.L., ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili për pasojë ka gjetur vdekjen .

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Kurbin, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button