KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rende ne autostraden Vlorë -Fier. Makina përplas një kembesor, dyshohet se ka nderruar jete

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rende ne autostraden Vlorë -Fier. Makina përplas një kembesor, dyshohet se ka nderruar jete

Ambulanca dhe policia nisen me urgjente drejt vendit te ngjarjes

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

vijon…

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button