AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë, përmbyset një kamion në autostradë, ambulanca dhe policia në vend ngjarje

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Maminasit, aty ku një kamion është përmbysur në autostradë.

Nuk dihet ende gjendja e shoferit. Ambulanca e ka marrë dhe po e tranporton drejt spitalit, ndërkohë aksidenti ka shkaktuar dhe trafik.

Marketing në FieriWeb

👉SHIKONI VIDEON E AKSIDENTIT KETU👈

Pamje nga aksidenti

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button