KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Aksident në rrugën Kuman – Roskovec. Makina përplas biçikletën, i aksidentuari niset me urgjencë drejt spitalit të Fierit.

Një aksident rrugor është regjistruar në aksin rrugor Kuman – Roskovec, ku një makinë ka përplasur një biçikletë si pasojë ndodhet në gjendje të rëndë një person rreth 80 vjeç. I cili eshte transportuar me urgjencë drejt spitalit të Fierit

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Në vendngjarje kanë shkuar forca të policisë, të cilët po kryejnë kqyrjen e vendit të ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Fier
Informacion paraprak

Në fshatin Kuman, Roskovec, shtetasi A. C., 60 vjeç, banues në Berat, duke drejtuar automjetin tip “Toyota”, ka aksidentuar shtetasin E. Z., rreth 80 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Eshtë shoqëruar në Komisariat shtetasi A. C dhe po kryen veprimet procedurale për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button