KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Aksident tragjik në Lezhë, humbin jetën 2 persona

Një aksident me pasoja tepër të rënda ka ndodhur mbrëmjen e sotme ne Lezhë.

Policia i ka identifikuar viktimat. Ata janë me inicialet K.M, 24 vjec dhe shtetasja me inicialet A.A.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Njofimi

Lezhë/Informacion paraprak

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Në rrugën e Talës, Lezhë, automjeti tip “Pegeot ” me drejtues shtetasin K.M., 24 vjeç ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në automjet shtetasja A.A.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button