POLITIKË

LAJM I FUNDIT/ Basha njoftoi zgjedhjen e kryetarit të ri, zbulohet lëvizja e kryesisë së FRPD-së

Forumi Rinor i Partisë Demokratike do të mblidhet në një takim mbrëmjen e sotme në Selinë Blu, pak orë pasi Lulzim Basha njoftoi se do të ketë një riorganizim të këtij forumi.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Burime nga FRPD i thanë Fax News se FRPD është organizatë partnere e PD-së, prandaj dhe ccelja e garës për kryetarin e ri të FRPD-së është bërë në shkelje të statutit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“Sot ne oren 19:00 ne seline e Partise Demokratike, kryesia e FRPDSH do te zhvilloje nje mbledhje kryesie dhe me pas do kete nje prononcim per shtyp. (FRPDSH eshte organizate partnere e PDSH, ka forumet e veta dhe statuin e vet dhe celja e gares nga PdSH eshte ne shkelje te statutit)”, thuhet ne reagimin e FRPD.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button