KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Bie zjarr në spitalin Covid në Tiranë

Një vatër zjarri është përhapur në mjediset e spitalit Covid 3 në Tiranë, i cili ndodhet në ish-repartin e kirurgjisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”.

Burime bëjnë me dije se në zonën ku ka rënë zjarri nuk ka pasur pacientë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Zjarri ka rënë fillimisht në një prej zyrave të administratës dhe dyshohet se është shkaktuar nga një ngrohëse. Zjarrfikëset dhe policia kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë mundur që të vënë nën kontroll flakët.

Njoftimi i policisë:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Me datë 27.11.2021, te spitali “Covid 3” ka rënë zjarr në një nga zyrat e administratës, ku ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet zjarrfikëse kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button