AKTUALITET

LAJM I FUNDIT/ E rëndë në Vlorë, bie zjarr në repartin e kirurgjisë në spitalin rajonal

Një zjarr ka shpërthyer pak minuta në parë në spitalin e Vlorës.

Burime bëjnë me dije se zjarri ka rënë brenda godinës së spitalit, në katin e tretë, që përkon dhe me repartin e kirurgjisë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 19.11.2021, rreth orës 13:20, ka rënë zjarr në Repartin e Kirurgjisë në spitalin e Vlorës. Si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga grupi hetimor, për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button