AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Gjendet i pajetë një 47 vjeçar (DETAJET)

Durrës/Informacion paraprak

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Me datë 17.10.2021, rreth orës 09:10, në fshatin Radë,  Manzë, është gjetur nga familjarët, dyshohet  i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi L. H., 47 vjeç.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet për shkak të depresionit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button